KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354090

nr 1535 4090

Sam Wallin. Signerad, daterad 43, "Stilleben med hummer" duk, 35x44 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 april 2023
kl 19:53:22